Program

Program Torsdag

Generelt

Kl. 10:00

Hugos Tivoli, bodene og torget åpner

Kl. 11:00

Helikopterturer fra Sneppen P-plass

Kl. 18:00

Barnas martna på Holmen stenger

Kl. 18:30

Bodene stenger

Kl. 19:00

Steinkjerstafetten

(starter ved Torget)

Kl. 19:00

Gospelkonsert i kirka

Kl. 21:00

Hugos tivoli stenger

Rismelen

Kl. 09:45

Åpning av Steinkjermartnan 2017

Kl. 09:45

HKMKG 3. Gardekompani Musikk & Drill

Kl. 10:00

Ordfører Bjørn Arild Gram

Kl. 10:10

HKMKG 3. Gardekompani Musikk & Drill fortsetter

Vi reserverer et eget område for eldre og funksjonshemmede.

Torget

Kl. 13:00

Dans ved Kristin Wasshaug og Maria Risto Kippe

Kl. 15:00

Smakebiter fra Elskovsdrikken med Opera Trøndelag og Opera di Setra

Kl. 17:00

Nordsia Vel

Kl. 20:00

Torgpub i teltet med Charlotte Audestad

18 års aldersgrense

Føllings Plass

Kl. 12:00

Jonas Skjeflo

Kl. 14:00

Jonas Skjeflo

Kl. 16:00

Vidar Almli

Program Fredag

Generelt

Kl. 10:00

Hugos Tivoli, bodene og torget åpner

Kl. 10:30

Korps spiller i gatene

Kl. 11:00

Helikopterturer fra Sneppen P-plass

Kl. 18:00

Barnas martna på Holmen stenger

Kl. 19:00

Bodene stenger

Kl. 21:00

Hugos tivoli stenger

Rismelen

Kl. 10:00

Offisiell åpning av aktivitetsparken i Rismelen

v/ ordfører Arild B. Gram

Torget

Kl. 11:00

Kulturskolen

Kl. 13:00

Margrete Grodås Bjerkem

Kl. 15:00

Steinkjer danseskole

Kl. 17:00

Lisa Føynum

Kl. 20:00

Reunionfest

Med Whiplash, Opera Buffa, Steenkier og Jump. (18 års aldersgrense)
Kveldens konferansier er Remy Breivikås.

Bord kan bestilles hos [email protected]

Føllings Plass

Kl. 12:00

Steinkjersolistene og Beitstadbanden

Kl. 14:00

Malm trekkspillklubb, juniororkester

Kl. 16:00

Danseoppvisning fra Kulturskolens elever

Program Lørdag

Generelt

Kl. 10:00

Hugos Tivoli, bodene og torget åpner

Kl. 10:40

Korps spiller i gatene

Kl. 11:00

Helikopterturer fra Sneppen P-plass

Kl. 16:00

Barnas martna på Holmen stenger

Kl. 16:00

Bodene stenger

Kl. 01:00

Hugos tivoli stenger

Torget

Kl. 10:00

Politisk debatt, ledet av Endre Skjervø

Kl. 11:00

Bajazz

Kl. 12:30

Bajazz

Kl. 14:00

Sparbu hornmusikklag m/ John Pål Inderberg

Kl. 15:00

Moteshow

Kl. 19:00

Torgfest

Med Tin Pan Ally, Morten Abel og Daniel Aalberg Band.
(18 års aldersgrense)

Føllings Plass

Kl. 12:15

Vidar Almli

Kl. 14:00

Vidar Almli

Drilltroppen
Boder i gatene
Barnas martna
Tivoli
Sirkusskole
Charlotte Audestad
Jump
Morten Abel